ŽIVÁ VODA

Živá voda je čistá, zdravá a mikrobiálna stabilná voda bez toxínov s vysokým energetickým potenciálom, ktorá má prirodzene vyššie PH. Táto voda dokáže lepšie hydratovať bunky a napomáha regenerovať organizmus. Je to voda plná energie s uzdravujúcimi účinkami a vysokým energetickým potenciálom..

Živá voda je vhodná na pitie keďže neobsahuje žiadne voľne stopy chlóru, ale zároveň napomáha pri množení probiotických baktérií, je taktiež vhodná na varenie a na liečbu rôznych zdravotných problémov. Je vedecky dokázané, že každodenné pitie živej vody má priaznivé účinky na spomalenie starnutia.

Táto voda má menšie molekuly, to značí lepšie vstrebávanie a samotnú látkovú výmenu. Má niekoľkonásobne silnejšie hydratačné schopnosti ako bežná voda a ničí voľné radikály v tele.

Je vhodná aj na polievanie rastlín. Má priaznivé účinky na produkciu plodín a rastlín, kde dokáže až päťnásobne zvýšiť produkciu pri pestovaní bez chémie. Taktiež chráni rastliny pred napadnutím plesní a škodcov.

K zdraviu nepotrebujete len drahé lieky a ich nespočetné vedľajšie účinky. S mnohými zdravotnými problémami vám pomôže živá voda, pretože má dlhodobý a hlboký účinok a okysličuje telo, teda je efektívnym antioxidantom. 

Živá voda vzniká vďaka unikátnej technológií na úpravu vody, ktorú distribuuje jeden z našich podporovateľov spoločnosť D.A.A.S. s.r.o.